ŻNIŃSKIE LIGI I ŻnińskieLigi.pl

e-mail

kontakt@zninskieligi.com.pl

MOS Żnin

tel 52 302 07 05

PODZIĘKOWANIA

Sezon halowy 2021/2022 w ligach MOS w tym tygodniu się kończy. Pragniemy podziękować pracownikom Hali SP2 Żnin za wspaniałą współpracę i pomoc podczas środowych i piątkowych wieczorów z Ligą Piłki Halowej MOS i MOS Oldboys, dzięki czemu strona internetowa ZninskieLIGI.pl, kanał YouTube Hali SP2 Żnin oraz nasze fanpage na Facebooku przyciągały z tygodnia na tydzień coraz szerszą internetową widownię.

 

Renacie Werzchosławskiej,  Dorocie Nagelskiej, Olenie Starchevskiej oraz Zbigniewowi Kilińskiemu dziękujemy za wprowadzanie wyników „na żywo”, wyświetlanie pulpitu z wynikami na ekranie telewizyjnym w hali podczas dni meczowych a także relacjonowanie zmagań piłkarzy przy pomocy halowych kamer na kanale YouTube. Była to dla nas bezcenna pomoc.

 

Bez Waszej życzliwości, otwartości i chęci współpracy nie byłoby końcowego efektu. Dziękujemy serdecznie za „środowe” i „piątkowe” wieczory i za to, ze zawsze mogliśmy na Was liczyć. Sukces „internetowy” naszego projektu jest w głównej mierze Waszą zasługą i wiemy, że mając takie wsparcie, spokojnie możemy przygotowywać się do kolejnego sezonu, który ruszy jesienią.

 

Władzom SP2 w Żninie, zarządzającym Halą Sportową, dziękujemy za możliwość korzystania z infrastruktury, dzięki której mogliśmy wyświetlać zawartość strony www na ekranie multimedialnym w hali oraz prowadzić transmisje online na kanale YouTube.

 

Karol Klucz i Michał Jarmołowicz