ŻNIŃSKIE LIGI I ŻnińskieLigi.pl

Gliny Żnin

Rozgrywki:
Pałucka Liga Mistrzów 1. liga, Pałucka Liga Mistrzów 2. liga, Pałucka Liga Mistrzów 3. liga
Sezony ligowe:
1997/1998, 1998/1999, 2000/2001, 2002/2003
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
ALWI BarcelonaGliny Żnin
Radegast SzubinGliny Żnin
Gliny ŻninStach Mar Żnin
ABC Promocja SzubinGliny Żnin
GR ŁysininGliny Żnin
Wojmar SzubinGliny Żnin
Kadex Straż PożarnaGliny Żnin
Gliny ŻninCorimp Bydgoszcz
E.S. ŻninGliny Żnin
Gliny ŻninALWI Barcelona
Gliny ŻninRadegast Szubin
Stach Mar ŻninGliny Żnin
Gliny ŻninGR Łysinin
Gliny ŻninABC Promocja Szubin
Gliny ŻninWojmar Szubin
Gliny ŻninKadex Straż Pożarna
Corimp BydgoszczGliny Żnin
Gliny ŻninE.S. Żnin
Gliny ŻninPepsi Żnin
Gliny ŻninKPEC Szubin
Gliny ŻninKadex
Gliny ŻninUnigum Majster
Gliny ŻninPepsi Żnin
JuncewiankaGliny Żnin
Poczta Polska ŻninGliny Żnin
Volfram UścikowoGliny Żnin
Wamex GąsawaGliny Żnin
Radegast TUK II SzubinGliny Żnin
Gliny ŻninMontobet Vabank
KPEC SzubinGliny Żnin
KadexGliny Żnin
Unigum MajsterGliny Żnin
Pepsi ŻninGliny Żnin
Gliny ŻninJuncewianka
Gliny ŻninPoczta Polska Żnin
Gliny ŻninVolfram Uścikowo
Gliny ŻninWamex Gąsawa
Gliny ŻninRadegast TUK II Szubin
Montobet VabankGliny Żnin

Tabela – Pałucka Liga Mistrzów – 2. liga, sezon 2000/2001

PosDrużynaMPunktyZRPBr+Br-Klasyfikacja końcowa
1Corimp Bydgoszcz184414226412Awans do 1. ligi
2Wamex Gąsawa183511253826Awans do 1. ligi
3Poczta Polska Żnin183411164428-
4Gliny Żnin18268283837-
5Juncewianka18256752225-
6Ciepłownik Szubin18247382336-
7ALWI Barcelona18226483040-
8MOAS Szubin18226482132-
9Pepsi Żnin181442122240Spadek do 3. ligi
10Osiedle Bonanza181024121745Spadek do 3. ligi

Tabela – Pałucka Liga Mistrzów – 3 liga, sezon 1998/1999

PosDrużynaMPunktyZRPBr+Br-Klasyfikacja końcowa
1Kadex1129920368awans do 2. ligi
2Gliny Żnin11258122111awans do 2. ligi
3Pepsi Żnin11216321912-
4HW Brześć11124071726-
5Poczta Polska Żnin1182272734-
6Montobet Vabank1151281234-
7Osiedle Bonanza63105916-

Tabela - Pałucka Liga Mistrzów - 3 liga, sezon 1997/1998

PosDrużynaMPunktyZRPBr+Br-Ost. 5 meczówKlasyfikacja końcowa
1KPEC Szubin204113254018
P Z Z Z Z
-
2Radegast TUK II Szubin204012444820
Z Z Z R Z
-
3Juncewianka203611364033
P R Z Z P
-
4Wamex Gąsawa203511273318
Z P P R P
-
5Kadex20319473131
Z Z R R Z
-
6Gliny Żnin20288482732
P P Z R P
-
7Unigum Majster20267583128
P P R R Z
-
8Poczta Polska Żnin20236592837
P Z R P P
-
9Pepsi Żnin202062122333
R Z P Z P
-
10Volfram Uścikowo201644121538
P R P P Z
-
11Montobet Vabank201651142048
Z Z P P P
-